ZaalAgenda

Info trainingen: HIER
Info over de openingstijden en tijdsblokken vind je HIER
Tempo-Team Videokanaal: HIER

TAFELHUUR MOGELIJK (€ 5 pp-pu)
voor info mail naar TAFELHUUR

Alle Teams (via TTapp): HIER
Zaalagenda maandoverzicht: HIER

maandag, 04 maart 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 04 maart 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 04 maart 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 04 maart 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 04 maart 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 04 maart 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 05 maart 2024
  • Sportles Emiliano, Dynamo
    dinsdag, 05 maart 2024  08:00 - 17:00

  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 05 maart 2024  10:30 - 12:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 05 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 05 maart 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 05 maart 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 06 maart 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 06 maart 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 06 maart 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 06 maart 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 06 maart 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 07 maart 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 07 maart 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 07 maart 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 07 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    donderdag, 07 maart 2024  19:30 - 23:30

    BAR: Team 11
    Tempo-Team 1 duo-De Volewijckers 3Tempo-Team 13-Bloemenlust 2Tempo-Team 18-Amstelveen 7

vrijdag, 08 maart 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 08 maart 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 08 maart 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 08 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    vrijdag, 08 maart 2024  19:30 - 23:30

    BAR: Team 12
    Tempo-Team 10-Amsterdam '78 10
    Tempo-Team 11-Nieuw Vennep 1
    Tempo-Team 15-GSV Heemstede 1
    Tempo-Team 16-Rapidity 5
    Tempo-Team 9-JOVO 2

zaterdag, 09 maart 2024
  • Competitie
    zaterdag, 09 maart 2024  10:00 - 14:00

    Tempo-Team 3 J-Amsterdam 2
    Tempo-Team 4 J-Amsterdam '78 3
    11uur Tempo-Team 2 J-Over 't Net 1

  • Competitie
    zaterdag, 09 maart 2024  15:00 - 19:00

    Tempo-Team 1 J-TTC / Quick ‘72 1
    Tempo-Team 4-Het Markiezaat 2

zondag, 10 maart 2024
  • VRIJ SPELEN ⏰
    zondag, 10 maart 2024  13:00 - 18:00

    Bar: Michel

maandag, 11 maart 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 11 maart 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 11 maart 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 11 maart 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 11 maart 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 11 maart 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 12 maart 2024
  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 12 maart 2024  10:30 - 12:00

  • Sportles: Emiliano, Dynamo
    dinsdag, 12 maart 2024  16:00 - 17:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 12 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 12 maart 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 12 maart 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 13 maart 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 13 maart 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 13 maart 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 13 maart 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 13 maart 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 14 maart 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 14 maart 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 14 maart 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 14 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    donderdag, 14 maart 2024  19:30 - 23:30

    Bar: Team 10

    Tempo-Team 14-HTC 8
    Tempo-Team 17-Tazano 96 3
    Tempo-Team 19-De Volewijckers 3

vrijdag, 15 maart 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 15 maart 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 15 maart 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 15 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    vrijdag, 15 maart 2024  19:30 - 23:30

    BAR: Team 5

    Tempo-Team 12-Spaarne 2
    Tempo-Team 21-Spaarne 4
    Tempo-Team 6-Spaarne 1
    Tempo-Team 7-Olympia (E) 1
    Tempo-Team 8-HTC 2

zaterdag, 16 maart 2024
  • Competitie
    zaterdag, 16 maart 2024  11:00 - 15:00

    Tempo-Team 2 J-PingPongAlkmaar 1

  • Competitie
    zaterdag, 16 maart 2024  15:00 - 19:00

    Tempo-Team 1 J-Rijnsoever-Scylla 1
    Tempo-Team 3-Kampenion 1
    Tempo-Team 4-Scylla 1
    Tempo-Team 5-HTC 1

zondag, 17 maart 2024
  • VRIJ SPELEN ⏰
    zondag, 17 maart 2024  13:00 - 18:00

    Bar: JeanMarc

maandag, 18 maart 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 18 maart 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 18 maart 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 18 maart 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 18 maart 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 18 maart 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 19 maart 2024
  • Sportles: Emiliano, Dynamo
    dinsdag, 19 maart 2024  08:00 - 17:00

  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 19 maart 2024  10:30 - 12:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 19 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 19 maart 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 19 maart 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 20 maart 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 20 maart 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 20 maart 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 20 maart 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 20 maart 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 21 maart 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 21 maart 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 21 maart 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 21 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    donderdag, 21 maart 2024  19:30 - 23:30

    BAR: Team 8

    Tempo-Team 13-Amstelveen 5
    Tempo-Team 17-Het Nootwheer 8
    Tempo-Team 20-De Volewijckers 2

vrijdag, 22 maart 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 22 maart 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 22 maart 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 22 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    vrijdag, 22 maart 2024  19:30 - 23:30

    BAR: Team 7
    Tempo-Team 11-Amsterdam '78 7
    Tempo-Team 21-Het Nootwheer 13
    Tempo-Team 8-Disnierats 2
    Tempo-Team 9-Het Nootwheer 2

zondag, 24 maart 2024
  • VRIJ SPELEN ⏰
    zondag, 24 maart 2024  13:00 - 18:00

    Bar: Martin

maandag, 25 maart 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 25 maart 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 25 maart 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 25 maart 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 25 maart 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 25 maart 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 26 maart 2024
  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 26 maart 2024  10:30 - 12:00

  • Sportles: Emiliano, Dynamo
    dinsdag, 26 maart 2024  16:00 - 17:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 26 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 26 maart 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 26 maart 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 27 maart 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 27 maart 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 27 maart 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 27 maart 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 27 maart 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 28 maart 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 28 maart 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 28 maart 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 28 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    donderdag, 28 maart 2024  19:30 - 23:30

    BAR: Team 6

    Tempo-Team 1 duo-Meertreffers 4
    Tempo-Team 14-Nieuw Vennep 2
    Tempo-Team 18-HTC 10
    Tempo-Team 20-VDO 6

vrijdag, 29 maart 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 29 maart 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 29 maart 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 29 maart 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    vrijdag, 29 maart 2024  19:30 - 23:30

    BAR: Team 4

    Tempo-Team 10-US 4
    Tempo-Team 11-Amsterdam '78 13
    Tempo-Team 15-Spaarne 3
    Tempo-Team 16-ZTTC 4
    Tempo-Team 9-Noordkop 1

zaterdag, 30 maart 2024
  • Competitie
    zaterdag, 30 maart 2024  10:00 - 14:00

    Tempo-Team 3 J-AMVJ 1
    Tempo-Team 4 J-Rapidity 1

  • Competitie
    zaterdag, 30 maart 2024  15:00 - 19:00

    Tempo-Team 2-Assen 1

zondag, 31 maart 2024
  • VRIJ SPELEN ⏰
    zondag, 31 maart 2024  13:00 - 18:00

    Bar: Floris

maandag, 01 april 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 01 april 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 01 april 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 01 april 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 01 april 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 01 april 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 02 april 2024
  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 02 april 2024  10:30 - 12:00

  • Sportles: Emiliano, Dynamo
    dinsdag, 02 april 2024  16:00 - 17:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 02 april 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 02 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 02 april 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 03 april 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 03 april 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 03 april 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 03 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 03 april 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 04 april 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 04 april 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 04 april 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 04 april 2024  18:00 - 19:30

vrijdag, 05 april 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 05 april 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 05 april 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 05 april 2024  18:00 - 19:30

zaterdag, 06 april 2024
  • Competitie
    zaterdag, 06 april 2024  15:00 - 19:00

    Tempo-Team 1-van Wijnen/Smash '70 1
    Tempo-Team 3-SV Red Star '58 1
    Tempo-Team 4-Red Stars 1

zondag, 07 april 2024
  • VRIJ SPELEN ⏰
    zondag, 07 april 2024  13:00 - 18:00

    Bar: Leen

maandag, 08 april 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 08 april 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 08 april 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 08 april 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 08 april 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 08 april 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 09 april 2024
  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 09 april 2024  10:30 - 12:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 09 april 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 09 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 09 april 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 10 april 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 10 april 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 10 april 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 10 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 10 april 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 11 april 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 11 april 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 11 april 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 11 april 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    donderdag, 11 april 2024  19:30 - 23:30

    Bar: Team 2

    Tempo-Team 13-AMVJ 2
    Tempo-Team 18-ZTTC 6
    Tempo-Team 19-AMVJ 5

vrijdag, 12 april 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 12 april 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 12 april 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 12 april 2024  18:00 - 19:30

  • Competitie
    vrijdag, 12 april 2024  19:30 - 23:30

    BAR: Team 1

    Tempo-Team 10-HBC 3
    Tempo-Team 12-Het Nootwheer 3
    Tempo-Team 16-Tazano 96 2
    Tempo-Team 6-DOV 2

zaterdag, 13 april 2024
  • Competitie
    zaterdag, 13 april 2024  10:00 - 14:00

    Tempo-Team 3 J-PingPongAlkmaar 2
    Tempo-Team 4 J-DOV 1

  • Competitie
    zaterdag, 13 april 2024  15:00 - 19:00

    Tempo-Team 4-Arnemuiden 1

zondag, 14 april 2024
  • VRIJ SPELEN ⏰
    zondag, 14 april 2024  13:00 - 18:00

    Bar: Maurice

maandag, 15 april 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 15 april 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 15 april 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 15 april 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 15 april 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 15 april 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 16 april 2024
  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 16 april 2024  10:30 - 12:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 16 april 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 16 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 16 april 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 17 april 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 17 april 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 17 april 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 17 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 17 april 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 18 april 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 18 april 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 18 april 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 18 april 2024  18:00 - 19:30

vrijdag, 19 april 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 19 april 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 19 april 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 19 april 2024  18:00 - 19:30

zaterdag, 20 april 2024
  • Competitie
    zaterdag, 20 april 2024  15:00 - 19:00

    Tempo-Team 2-Buitenpost 1
    Tempo-Team 3-SVE 2

zondag, 21 april 2024
  • VRIJ SPELEN ⏰
    zondag, 21 april 2024  13:00 - 18:00

    Bar:

maandag, 22 april 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 22 april 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 22 april 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 22 april 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 22 april 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 22 april 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 23 april 2024
  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 23 april 2024  10:30 - 12:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 23 april 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 23 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 23 april 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 24 april 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 24 april 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 24 april 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 24 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 24 april 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 25 april 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 25 april 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 25 april 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 25 april 2024  18:00 - 19:30

vrijdag, 26 april 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 26 april 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 26 april 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 26 april 2024  18:00 - 19:30

zondag, 28 april 2024
  • VRIJ SPELEN ⏰
    zondag, 28 april 2024  13:00 - 18:00

    Bar:

maandag, 29 april 2024
  • Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
    maandag, 29 april 2024  15:30 - 17:30

  • Training jeugd. Bettine
    maandag, 29 april 2024  17:30 - 19:00

  • Training recreanten: Joël
    maandag, 29 april 2024  19:30 - 20:30

  • Training recreanten en 5e klasse: Joël
    maandag, 29 april 2024  20:30 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    maandag, 29 april 2024  21:30 - 23:30

dinsdag, 30 april 2024
  • Wim met Fjodor
    dinsdag, 30 april 2024  10:30 - 12:00

  • Training groep Maurice
    dinsdag, 30 april 2024  18:00 - 19:30

  • Marleen: training 2e tm 4e klasse
    dinsdag, 30 april 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    dinsdag, 30 april 2024  21:30 - 23:30

woensdag, 01 mei 2024
  • Training Maurice 1 tafel
    woensdag, 01 mei 2024  10:30 - 15:30

  • Vrije training selectie en dames
    woensdag, 01 mei 2024  18:00 - 20:00

  • Vrije training ,4e, 3e, 2e klassers, dames
    woensdag, 01 mei 2024  20:00 - 21:30

  • VRIJ SPELEN ⏰
    woensdag, 01 mei 2024  21:30 - 23:30

donderdag, 02 mei 2024
  • Inspelen trainingsgroep Maurice
    donderdag, 02 mei 2024  15:45 - 16:15

  • Trainingsgroep Maurice
    donderdag, 02 mei 2024  16:15 - 17:45

  • Trainingsgroep Bettine
    donderdag, 02 mei 2024  18:00 - 19:30

vrijdag, 03 mei 2024
  • Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
    vrijdag, 03 mei 2024  14:30 - 16:00

  • Training jeugd groep 1
    vrijdag, 03 mei 2024  16:30 - 18:00

    Bar: René

  • Training recreanten: Joël
    vrijdag, 03 mei 2024  18:00 - 19:30

Mogelijk gemaakt door Simple Calendar