Zaal agenda 2

oktober 2020

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Tafel 1 t/m 4: maandaggroep
  • Tafel 6 Ilse en Hilka
  • Yana en John U
  • Bettine en Joël
  • Yana en Dylan
  • Bettine en Ivan
  • Jeugdtraining: Inspelen, oefeningen met Joël van 17.30 tot 18.00 uur. Vanaf 18.00 training door Marleen met Joël als assistenttrainer.
  • TRAINING GROEP 1 EN 2 VRIJ SPELEN GROEP 3
  • Ma1: 😷 MONDKAPJE MEENEMEN!🏓 Ilse, Mayank, Petra, Floor, Geert, Yvonne, Jan, Liesbet, Tasos, Hilka, Ric
  • Ma 2: 😷 MONDKAPJE MEENEMEN! 🏓 Gaby, Kees, Maurice, Fieneke, Frank, Marc, Johan, Peter, Ab, Irene
  • Ma3: MONDKAPJE MEENEMEN! 🏓 Gaby, Kees, Marleen &Wei, Frank, Marc, Johan, Peter, Kim
20
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Emiliano en Kaustav
  • Yana en Martijn
  • Frederik en Daniël
  • Chris en Fjodor
  • John U en Theerakant
  • Joël en Ivan
  • Marcel H en Jaap
  • Sander en René
  • Ilse en Hilka
  • Yvonne en Petra en Marleen
  • Training Max14: VOL Henk, Raymond , JoeriLou, Jillard, Wei, Martin,Margreet,Gerard,Lucia,Pia,MarcelV,Floris, Frits, Gerrie
  • VRIJ SPELEN Tom en Kim
21
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Tafel Philip metJan en Ad
  • Yana en Frank
  • Tafel 1 Samuel en Tom
  • Emilano en Wong
  • Chris en Ilias
  • Emiliano en Pia
  • Tafel 1: Douglas en Mark
  • Joël en Jorrit
  • US speelt
22
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Tafel Philip en Peter
  • Fjodor en Frank
  • Joël en Theerakant
  • Bettine en Ivan
  • 🏓Marleen&Liesbeth
  • John U en Daiël Pava
  • Selectietraining Bettine..Nathalie, John U, Daniël Pava, Priscilla, Marleen, Frederik, Joël,Ramon, Emiliano
  • VRIJ SPELEN Frits, MarcelV
  • VRIJ SPELEN
23
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Bettine en Joël
  • Tafel Philip en Maarten
  • Training jeugd groep 1 Door Frank van der Wurff en Joël
  • Training jeugd groep 2 door Frank van der Wurff
24
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Tafel Douglas en Mark
  • John U en Ilias
  • VOL...Toernooi Nathalie ..
25
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Tafel 2: Douglas en Mark
  • Tafel Geert en Beau
  • Tafel1: Margriet, Martin en Joeri
  • Vrij spelen Groep 1 (12):Rohan, Ola, Marcel K, Susanne, JeanMarc, Sander, Wiresh, Otto, Wei
  • Vrij spelen, groep 2 (12):
  • Vrij spelen groep 3 (12):
26
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Tafel 1 t/m 4: maandaggroep
  • Yana en John U
  • Bettine en Ivan
  • Jeugdtraining: Inspelen, oefeningen met Joël van 17.30 tot 18.00 uur. Vanaf 18.00 training door Marleen met Joël als assistenttrainer.
  • TRAINING GROEP 1 EN 2 VRIJ SPELEN GROEP 3
  • Ma1: MONDKAPJE MEENEMEN! 🏓
  • Ma 2: MONDKAPJE MEENEMEN! 🏓 Gaby
  • Ma3: MONDKAPJE MEENEMEN! 🏓 Gaby, Marleen &Wei
27
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Yana en Martijn
  • Training Max14: Tom
  • VRIJ SPELEN
28
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Tafel Philip metJan en Ad
  • Tafel 1: Douglas en Mark
  • US speelt
29
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • 🏓Marleen,Johan&Peter
  • 🏓Marleen&Anouar
  • Bettine en Ivan
  • 🏓Marleen&Lucia
  • 🏓Marleen&Liesbeth
  • Selectietraining Bettine..Frederik, Joël,Marleen
  • VRIJ SPELEN
  • VRIJ SPELEN
30
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Tafel Philip en Maarten
  • Training jeugd groep 1 Door Frank van der Wurff en Joël
  • Training jeugd groep 2 door Frank van der Wurff
31
  • DE GROTE CLUBACTIE
  • Competitie: US een team. Tempo-Team 2- Scylla 1 Tempo-Team 1 dames- Hilversum 1 Tempo-Team 3-Rapidity 1 Tempo-Team 4-Hercules 2 BAR: René
Mogelijk gemaakt door Simple Calendar