Meer info over de bardiensten (boetes!): HIER
Wijzigingen bardienst doorgeven aan: DE BARCOMMISSIE
Alle Teams via TTapp: HIER
WaiterOne handleing: HIER
Landelijk-SeniorenEredivisie
Eredivisie-PouleA
Tempo-Team1 – Bardienst: vrijdag 12 april
Dylan,Joel,Rodrigo,JuanFernandez
Landelijk-JeugdKampioensgroep
Kampioensgroep-PouleA
Tempo-Team1
Kenji,Mike,Riku
Landelijk-Jeugd
LandelijkC-PouleC
Tempo-Team2
Tim,Adesh,Camiel,Pavlo
Landelijk-Senioren
1edivisie-PouleA
Tempo-Team2 – Bardienst: donderdag 11 april
Chris,Ilias,Fjodor,Sanne,Brent,Mark
2edivisie-PouleA
Tempo-Team4 – Bardienst: vrijdag 29 maart
Henok,Edward,Maurice,Anuar,Vincent,Mats,Mark
2edivisie-PouleD
Tempo-Team3
Jelle,Marco,John,Melanie,Frank,Kento,Maurice,Theerakant,Yuki
Holland-Noord-SeniorenDuo
5eklasse-PouleA
Tempo-Team1 – Bardienst: donderdag 25 januari
Jos,Floor,Petra,Yvonne,Hilka,Ilse
Holland-Noord-Senioren
Overgangsklasse-PouleA
Tempo-Team5 – Bardienst: vrijdag 15 maart
Lualdi,Emiliano,Frederick,Rodrigo,Tanmay,Priscilla
Overgangsklasse-PouleB
Tempo-Team6 – Bardienst: donderdag 28 maart
Roeland,Samuel,Paul,Daniël,Paul
Overgangsklasse-PouleA
Tempo-Team7 – Bardienst: vrijdag 22 maart
Marleen,Rien,Ramon,Mark,Kenji,Mike
Hoofdklasse-PouleB
Tempo-Team8 – Bardienst: donderdag 21 maart
Arnout,Jari,David,Kim,Raymond
1eklasse-PouleB
Tempo-Team9 – Bardienst: donderdag 15 februari
Rinze,Mahinder,Jan,Ganeshkumar,Camiel
2eklasse-PouleG
Tempo-Team10 – Bardienst: donderdag 14 maart
Florian,KwokHung,Chunyu,Micha,Joël
2eklasse-PouleF
Tempo-Team11 – Bardienst: donderdag 7 maart
Nathalie,Wiresh,Sander,Paul,Tim
2eklasse-PouleD
Tempo-Team12 – Bardienst: vrijdag 8 maart
Marcel,Frits,Marcel,Rene,Kin
3eklasse-PouleE
Tempo-Team13 – Bardienst: donderdag 29 februari
Pia,Luca,Geert,Bastien
3eklasse-PouleG
Tempo-Team14 – Bardienst: Vrijdag 1 maart
Robert,Michel,Stefan,Harry
3eklasse-Poule I
Tempo-Team15
Michiel,Gerrie,Margriet,Martin,Axel
3eklasse-PouleJ
Tempo-Team16 – Bardienst: donderdag 8 februari
Arno,Alexey,Umut,Sander
4eklasse-PouleC
Tempo-Team17 – Bardienst: vrijdag 16 februari
Leen,Floris,Michael,Maurice,Rob
4eklasse-PouleH
Tempo-Team18 – Bardienst: vrijdag 9 februari
Floor,Harry,Robert,Robert,Azim,Arwin
5eklasse-PouleE
Tempo-Team19 – Bardienst: donderdag 1 februari
Anja,Jos,Annemarie,ChanderVeer,Susan,Harshad
5eklasse-PouleB
Tempo-Team20 – Bardienst: vrijdag 2 februari
Herman,Ab,Gaby,Fieneke,Edwin
5eklasse-PouleD
Tempo-Team21 – Bardienst: vrijdag 26 januari
Francis,Kees,Carolyn,Erik,Marc
Holland-Noord-Jeugd
1eklasse-PouleA
Tempo-Team3
Filippe,Lunga,Idan,Zoë
3eklasse-PouleA
Tempo-Team4
Chris,Tim,Jonathan,Muta,Fedde