Beste Allemaal,
Gisteren is Boke geopereerd. Hij heeft een aantal omleidingen gekregen, waardoor hij nu weer “rustig kan gaan revalideren”. Vandaag kreeg ik een appje van hem -zo goed gaat het dus al meteen- dat hij er heel dankbaar voor is, dat de operatie heel voorspoedig is verlopen en dat hij ook iedereen bedankt voor “alle lieve reacties” op de site. Wat een fijn bericht, hè!
De evenementencommissie (EC) gaat haar naam weer eer aandoen. Volgende week dinsdagavond, 30 maart dus, organiseert de EC via internet een Tafeltennisquiz.
De quiz begint om 20.00 uur en duurt ongeveer een half uur. Je krijgt een uitnodiging met/voor Microsoft Teams. Dus die app dien je geïnstalleerd te hebben. Geef je op bij Marleen Visser vissertje2000@hotmail.com
Wellicht heb je het al gezien: rechts boven op de site staat en link naar het concept-verslag van de ALV van vorig jaar 5 oktober. Aan het eind van het verslag staan de genomen besluiten.
Het veilen is begonnen. Zit er iets voor jou bij? Heb je iets in de aanbieding? Met één klik ben je er. Met één klik kun je ook naar de barvoorraad. Metéén klik kun je ook via Sponsorkliks heel veel internetwinkels vinden, die een percentage van je aankoopbedrag aan de club schenken.
Nu maar hoopvol wachten tot we met één klik onze voordeur voor jullie kunnen openen om weer te kunnen gaan spelen
Wees voorzichtig, zorg goed voor je gezondheid en geniet waar mogelijk.
Dankbare groet,
Leen,
namens bestuur, Boke en de EC.
Leuke tempo team quiz geef je allen op!
Leuke vragen en lekker even bijpraten