COMPETITIE STANDEN per 19 maart 2023

 

Landelijk - senioren

1e divisie - Poule A

---------------------------------

AutoJ.deGooijer/SKF 1 6 - 31

Tempo-Team 2 6 - 25

Tempo-Team 3 6 - 25

Smash '70 (H) 2 6 - 18

Scyedam 1 6 - 18

SVE 1 6 - 9

 

1e divisie - Poule B

---------------------------------

PingPongAlkmaar 1 6 - 25

Hilversum 1 6 - 25

Tempo-Team 1 6 - 23

Buitenpost 1 6 - 23

TTV Ede 1 6 - 16

Kampenion 1 6 - 14

 

2e divisie - Poule A

---------------------------------

Alexandria '66 1 6 - 41

Disnierats 1 6 - 36

Avanti 1 6 - 31

Tempo-Team 4 6 - 30

VTV (N) 1 6 - 29

De Brug 1 6 - 13

 

3e divisie - Poule H

---------------------------------

Pecos 2 6 - 37

Amstelveen 1 6 - 36

Hilversum 3 6 - 36

US 1 6 - 27

Tempo-Team 5 6 - 24

HTC 1 6 - 20

 

Regio Holland-Noord senioren

Overgangsklasse - Poule B

---------------------------------

Victory '55 1 6 - 44

Amsterdam '78 3 6 - 38

The Victory 1 6 - 31

US 2 6 - 27

HBC 2 6 - 26

Tempo-Team 6 6 - 26

Rapidity 2 6 - 18

 

Hoofdklasse - Poule A

---------------------------------

Het Nootwheer 1 7 - 55

Tempo-Team 7 7 - 37

De Victors 2 7 - 35

Tempo-Team 9 7 - 31

De Roemer 1 7 - 29

Amsterdam '78 5 7 - 23

 

Hoofdklasse - Poule B

---------------------------------

Tempo-Team 8 7 - 41

Stede Broec 2 7 - 40

Nieuw Vennep 1 7 - 36

ZTTC 1 7 - 34

US 3 7 - 32

DOV 3 7 - 27

 

1e klasse - Poule D

---------------------------------

Disnierats 2 7 - 53

Tempo-Team 10 7 - 43

Amstelveen 2 7 - 42

Sporting SDO 1 6 - 30

HBC 3 6 - 24

DOV 5 7 - 8

 

2e klasse - Poule D

---------------------------------

Rapidity 4 7 - 45

HTC 5 7 - 40

TTAZ 1 7 - 39

Tempo-Team 12 7 - 38

TSO 1 7 - 36

US 6 7 - 12

 

2e klasse - Poule H

---------------------------------

Victory '55 4 7 - 42

Tazano 96 1 7 - 42

Het Nootwheer 4 7 - 41

Rapidity 5 7 - 34

Tempo-Team 11 7 - 29

TSO 2 7 - 22

 

3e klasse - Poule D

---------------------------------

TSTZ Haarlem 4 7 - 50

Oranje Zwart 1 7 - 49

VDO 3 7 - 40

The Victory 3 7 - 34

Tempo-Team 14 7 - 27

JOVO 5 7 - 10

 

3e klasse - Poule F

---------------------------------

Tempo-Team 13 7 - 49

ASSV 2 7 - 46

Sporting SDO 2 7 - 43

Het Nootwheer 6 7 - 39

HTC 8 7 - 19

Amstelveen 5 7 - 14

 

3e klasse - Poule I

---------------------------------

Diemen 2 7 - 50

Tazano 96 2 7 - 40

Amsterdam '78 9 7 - 39

Victory '55 6 7 - 38

Tempo-Team 15 7 - 24

Het Nootwheer 9 7 - 19

 

4e klasse - Poule C

---------------------------------

Amstelveen 6 7 - 47

Tempo-Team 17 6 - 45

Rapidity 9 7 - 38

Tazano 96 3 7 - 29

Diemen 4 7 - 23

ASSV 3 6 - 18

 

4e klasse - Poule D

---------------------------------

Castricum 2 7 - 47

Rijsenhout 2 7 - 44

HTC 10 7 - 40

TSTZ Haarlem 6 7 - 34

Tempo-Team 19 7 - 27

Het Nootwheer 12 7 - 18

 

4e klasse - Poule E

---------------------------------

Tempo-Team 16 7 - 56

Amsterdam '78 13 7 - 45

Holendrecht 2 7 - 44

Nieuw Vennep 4 7 - 29

Het Nootwheer 11 7 - 28

Spaarne 5 7 - 8

 

4e klasse - Poule H

---------------------------------

TTAZ 3 7 - 47

TSTZ Haarlem 5 7 - 42

Tempo-Team 18 7 - 40

Amstelveen 7 7 - 30

ZTTC 5 7 - 27

Diemen 3 7 - 24

 

5e klasse - Poule C

---------------------------------

ZTTC 8 6 - 42

VDO 4 6 - 27

Rapidity 10 5 - 27

Meertreffers 1 5 - 26

Tempo-Team 20 6 - 18

 

5e klasse - Poule D

---------------------------------

HTC 11 6 - 51

AMVJ 5 5 - 28

Amstelveen 8 5 - 28

GTTC Haarlem 1 6 - 22

Tempo-Team 23 6 - 11

 

5e klasse - Poule F

---------------------------------

TSTZ Haarlem 7 6 - 44

Oranje Zwart 2 6 - 34

HBC 6 5 - 31

De Volewijckers 2 5 - 20

Tempo-Team 22 6 - 11

 

5e klasse - Poule G

---------------------------------

AMVJ 4 7 - 51

Het Nootwheer 13 7 - 47

Tempo-Team 21 8 - 37

Amstelveen 9 8 - 31

Holendrecht 3 7 - 29

Diemen 5 7 - 25

 

Regio Holland-Noord senioren duo

5e klasse - Poule A

---------------------------------

Tazano 96 1 6 - 22

HTC 2 5 - 13

De Volewijckers 3 5 - 12

Tempo-Team 1 5 - 9

Meertreffers 2 5 - 9

 

Landelijk - jeugd

Kampioensgroep - Poule A

---------------------------------

Tempo-Team 1 5 - 39

Alexandria '66 1 5 - 33

Swift (D) 1 5 - 29

SHOT (S) 1 5 - 28

De Boer Taverzo 1 6 - 23

SKF 1 5 - 15

Assen 1 5 - 13

 

Regio Holland-Noord jeugd

1e klasse - Poule A

---------------------------------

PingPongAlkmaar 1 6 - 43

Amsterdam 3 6 - 29

HBC 1 5 - 28

Limmen 1 5 - 25

Amsterdam 2 6 - 18

Tempo-Team 2 4 - 17

 

3e klasse - Poule A

---------------------------------

Diemen 1 6 - 39

Stede Broec 2 6 - 37

Tempo-Team 3 6 - 35

HBC 2 6 - 30

Amsterdam 4 6 - 29

Amsterdam '78 3 6 - 27

Rapidity 1 6 - 25

Amstelveen 2 6 - 18

 

5e klasse - Poule B

---------------------------------

HTC 1 5 - 36

Sporting SDO 1 4 - 31

Victory '55 1 4 - 18

Tempo-Team 4 3 - 12

TSTZ Haarlem 4 4 - 3