COMPETITIESTANDEN per 13 oktober 2019

 

Landelijk dames

1e divisie - Poule A

---------------------------------

DHC 1 5 - 34

Avanti 1 5 - 30

De Treffers (R) 1 4 - 28

Disnierats 1 5 - 27

Tempo-Team 1 5 - 22

De Toekomst 1 4 - 19

BeneluxGroup TAVERZO 1 5 - 17

Hilversum 1 5 13

 

Landelijk heren

Eredivisie 2019 - Poule A

---------------------------------

BeneluxGroup TAVERZO 1 4 19

Scylla 1 4 - 16

ProActiefTTHilversum 1 3 - 15

Salamanders 1 5 - 14

van Wijnen/Smash '70 1 4 - 10

Hercules 1 4 - 9

Tempo-Team 1 4 - 8

Avanti 1 4 - 5

 

1e divisie - Poule B

---------------------------------

TOGB 1 5 - 38

Klimaatgroep Stars 1 5 - 29

Scyedam 1 5 - 26

Tempo-Team 2 5 - 26

Pecos 1 5 - 20

US 1 5 11

 

2e divisie - Poule C

---------------------------------

BeneluxGroup TAVERZO 2 5 - 38

Tempo-Team 3 5 - 37

Wilvo/ttv Bergeijk 1 5 - 26

Smash (M) 1 5 - 23

Pecos 2 5 - 17

JCV 1 5 - 9

 

Afdeling Holland-Noord Senioren

Overgangsklasse - Poule A

---------------------------------

Tempo-Team 4 5 - 44

DOV 2 5 - 31

Amsterdam '78 2 5 - 24

The Victory 2 5 - 23

Het Nootwheer 1 4 - 12

US 4 4 - 6

 

Hoofdklasse - Poule A

---------------------------------

Tempo-Team 5 5 - 35

Victory '55 2 5 - 31

The Victory 3 5 - 29

Victory '55 4 5 - 25

JOVO 1 5 - 24

US 5 5 - 6

 

Hoofdklasse - Poule B

---------------------------------

Victory '55 3 5 - 37

Rapidity 2 5 - 33

Olympia (E) 1 5 - 26

HBC 2 5 - 23

Stede Broec 3 5 - 17

Tempo-Team 6 5 - 14

 

1e klasse - Poule A

---------------------------------

Tebunus Alkmaar 1 5 - 33

De Victors 2 5 - 31

Tempo-Team 7 5 - 26

Olympia (E) 2 5 - 23

Sporting SDO 1 5 - 22

ZTTC 3 5 - 15

 

2e klasse - Poule F

---------------------------------

Tempo-Team 8 5 - 31

JOVO 3 5 - 30

Patrios 2 5 - 29

Rapidity 4 5 - 24

TSO 1 5 - 20

TSTZ Haarlem 3 5 - 16

 

3e klasse - Poule G

---------------------------------

Tempo-Team 11 5 - 41

ZTTC 4 5 - 29

Spaarne 7 5 - 24

Oranje Zwart 1 5 - 22

Het Nootwheer 6 5 - 18

DOKO (V) 2 5 - 16

 

3e klasse - Poule H

---------------------------------

JOVO 5 5 - 31

Amsterdam '78 6 4 - 27

HTC 8 5 - 19

Tempo-Team 9 4 - 15

HBC 5 3 - 14

TSTZ Haarlem 4 3 - 14

 

3e klasse - Poule J

---------------------------------

ZTTC 5 5 - 31

Amstelveen 4 5 - 30

Amsterdam '78 8 5 - 30

TSTZ Haarlem 5 5 - 24

Tempo-Team 12 5 - 19

US 10 5 - 16

 

3e klasse - Poule K

---------------------------------

Tempo-Team 10 5 - 35

VDO 3 5 - 28

HTC 6 5 - 26

Amstelveen 3 5 - 26

Het Nootwheer 7 5 - 20

GSV Heemstede 1 5 - 15

 

4e klasse - Poule D

---------------------------------

Tempo-Team 13 5 - 34

ZTTC 8 5 - 32

Sporting SDO 3 5 - 32

The Victory 6 5 - 27

Het Nootwheer 12 5 - 24

VDO 5 5 - 1

 

4e klasse - Poule F

---------------------------------

De Volewijckers 1 5 - 37

ZTTC 6 5 - 32

Tempo-Team 16 5 - 29

Het Nootwheer 10 5 - 23

Tazano 96 3 5 - 15

Holendrecht 2 5 - 14

 

4e klasse - Poule H

---------------------------------

Amsterdam '78 10 5 - 32

Spaarne 8 5 - 30

TSTZ Haarlem 7 5 - 27

ASSV 1 5 - 27

HTC 12 5 - 18

Tempo-Team 17 5 - 16

 

4e klasse - Poule J

---------------------------------

Het Nootwheer 8 5 - 38

Tempo-Team 15 5 - 22

Bloemenlust 2 4 - 21

Tazano 96 4 5 - 19

JOVO 6 3 - 18

TSTZ Haarlem 8 4 - 12

 

4e klasse - Poule M

---------------------------------

Tempo-Team 14 5 - 37

HTC 9 5 - 35

Amstelveen 6 5 - 30

Het Nootwheer 11 4 - 17

ZTTC 10 5 - 15

Castricum 3 4 - 6

 

5e klasse - Poule E

---------------------------------

Nieuw Vennep 4 4 - 30

HTC 13 4 - 23

GSV Heemstede 2 3 - 20

Rijsenhout 4 3 - 11

Tempo-Team 18 4 - 6

 

5e klasse - Poule H

---------------------------------

Spaarne 11 4 - 31

De Volewijckers 2 4 - 23

ASSV 3 4 - 20

Tempo-Team 19 4 - 15

Amstelveen 11 4 - 11

 

5e klasse - Poule I

---------------------------------

ASSV 2 5 - 36

Het Nootwheer 16 5 - 36

Oranje Zwart 3 5 - 32

Rijsenhout 3 5 - 17

Diemen 5 5 - 15

Tempo-Team 21 5 - 14

 

5e klasse - Poule J

---------------------------------

TTAZ 3 5 - 36

TSTZ Haarlem 9 5 - 36

Amstelveen 10 5 - 30

Holendrecht 3 5 - 25

ZTTC 12 5 - 13

Tempo-Team 20 5 10

 

Landelijk jeugd

Landelijk B - Poule B

---------------------------------

Argus 1 5 - 39

SVE 1 5 - 33

Tempo-Team 1 5 - 26

Dokkum 1 4 - 21

Hutaf 2 5 - 19

Hercules 2 4 - 18

Gorkum 1 5 - 18

BIT.NL 1 3 - 6

 

Afdeling Holland-Noord Jeugd

1e klasse - Poule A

---------------------------------

Tempo-Team 2 5 - 33

Sporting SDO 1 6 - 33

Nieuw Vennep 1 6 - 31

Amsterdam '78 1 6 - 31

Rapidity 1 5 - 24

Limmen 1 6 - 18

 

3e klasse - Poule A

---------------------------------

Ping Pong 1 6 - 42

Noordkop 1 5 - 35

The Victory 1 5 - 29

Tempo-Team 3 5 - 27

Nieuw Vennep 2 5 - 19

DOV 3 5 - 16

DOV 4 5 - 12

 

4e klasse - Poule A

---------------------------------

VDO 1 6 - 55

Amsterdam '78 2 6 - 35

Spaarne 1 6 - 31

Amsterdam 4 6 - 25

TSTZ Haarlem 1 6 - 21

Tempo-Team 4 6 - 13